İLLEGAL TARAFTAR GURUBU’NDAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ

İlimizde ve deplasmanda oynanan spor müsabakalarında tribün ve salonlarındaki yerlerini alarak kulüp takımlarımıza coşkulu destekleriyle tanınan İllegal Taraftar Gurubu üyeleri, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundular.

İLLEGAL TARAFTAR GURUBU’NDAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ

Hüseyin Markiz ve Ulaş İnal öncülüğünde Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret eden İllegal Taraftar Gurubu üyeleri, spor kulüplerine, sporculara ve taraftar guruplarına verdiği katkı ve desteklerinin yanı sıra Antakya’ya yapmış olduğu hizmetlerden ötürü Belediye Başkanı Savaş’a teşekkür ettiler. Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen ziyarette İllegal Taraftar Gurubu üyeleri, spotif konulardaki bazı istek ve taleplerini de Belediye Başkanı Savaş’a aktarma imkânı buldular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, gerek Hatayspor’un maçlarında, gerekse belediye bünyesinde faaliyet gösteren spor kulüplerinin müsabakalarında, tribünlerde ve salonlardaki coşkulu desteklerinden ötürü İllegal Taraftar Gurubu üyelerine teşekkür etti.