İNDER YÖNETİM KURULU’NDAN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

Hatay İnşaatçılar Derneği(İNDER) Yönetim Kurulu üyeleri, Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti.
İNDER YÖNETİM KURULU’NDAN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET
İNDER Başkanı Cemil Gündüz ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen ziyarette, inşaat sektörünün Hatay’daki gelişimi ve kentsel dönüşüm ile modern kentleşme konuları için Başkan Savaş ile fikir alışverişinde bulunuldu.Hatay’ı dünyanın emlak ve gayrimenkul anlamında dünyanın en büyük uluslararası organizasyonu olan MIPIM Fuarı’nda HBB olarak başarılı bir şekilde temsil ettiklerini kaydeden Başkan Savaş, “Uluslararası yatırımcıların gayrimenkul ve emlak yatırımlarını Hatay’a taşımaları noktasında emlak gurularının ilgisini şehrimize çekmeyi başardık. Yatırımcılar kriz ortamlarını fırsata çevirme konusunda birikim ve donanım kazanmıştır. Bu bağlamda elimize geçen bu fırsatı değerlendirdik ve yerli ile yabancı tüm yatırımcıları Hatay’a yatırım yapmaları konusunda bilinçlendirdik” ifadelerini kullandı.Önümüzdeki günlerde Hatay’da gerçekleştirilmesi planlanan Kentsel Dönüşüm Kongresi’nden de bahseden Gündüz, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan’ı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile fikir alışverişinde bulunduklarını, Hatay’ın gelişimi ve büyümesi noktasındaki desteklerinden ve hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.
 
İNDER YÖNETİM KURULU’NDAN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET haberi 23 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2490 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle