İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PANELİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) ve Türkiye Belediyeler Birliği’nin iş birliği ile organize edilen “İş Sağlığı Güvenliği” paneli 25 Mayıs Çarşamba günü 13.30’da HBB Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PANELİ
Kamu kuruluşlarının katılımıyla gerçekleşecek olan panelde, İstanbul Üniversitesi(İÜ) Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi, Prof. Dr. Ömer Ekmekçi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Müdür Yardımcısı Dr. Nurullah Yücel ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) İş Güvenliği Uzmanı Semih Kumaş’ın iş güvenliği  konusunda bilgilerin paylaşılacağı panelde, kamu kurumlarında iş sağlığı ve güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği kurulları, acil durum planlarının hazırlanması ve risk değerlendirmeleri konuları hakkında bilgilendirmeler yapılacak.Panelde, uzmanlar tarafından  Kamu Kurumlarında İş Sağlığı ve Güvenliğinde Eğitim Modülleri , Kazılarda İş Sağlığı ve Güvenliği, ayrıca İş Güvenliği Uzmanlarının görev ve yetkileri konuları hakkında bilgilendirmeler yapılarken, çalışanların can güvenliğinin sağlanması hususu ön planda tutulacaktır.Yetkililer, Hatay Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan ve katılımcıların“ Kamu Kurumlarına İş Sağlığı ve Güvenliği ” hakkında bilgilendirmede bulunacağı bu önemli organizasyona tüm kamu kuruluşlarının davetli olduğunu kaydetti. 
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PANELİ haberi 24 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2415 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle