istihdamları desteklemek boynumuzun borcu‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(20, 24, 35); font-family:helvetica,sans-serif; font-size:15.3333330154419px">BAŞKAN NEHİR:&rdquo;İSTİHDAM YARATAN GİRİŞİMLERİ DESTEKLEMEK BOYNUMUZUN BORCU &ldquo;</span>
istihdamları desteklemek boynumuzun borcu‏
Cemil,Seyyid Havvare'ye ait Kardeşler oto ve halı yıkama törenle hizmete açıldı. Açılışa CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal,Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir,CHP Samandağ ilçe Başkanı İbrahim Aydoğan,muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. 
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir:"Yeni bir işyeri , yeni bir istihdam Samandag'a hayırlı uğurlu olsun. Böyle işyerlerini desteklemek boynumuzun borcudur .Bu koşullarda bu cesareti gösteren Havvare kardeşleri tebrik ediyorum. Cesaretle istihdam yarattılar onları kutluyorum "dedi.
istihdamları desteklemek boynumuzun borcu‏ haberi 04 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1550 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle