İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI EĞİTİMLERE BAŞLADI

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı yeni itfaiye ara&ccedil;larına kavuşmasının ardından itfaiye erlerine eğitim vermeye başladı.</strong>
İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI EĞİTİMLERE BAŞLADI
Teknolojiyi yakından takip eden Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak, personelini son sistem araçlarla ve en iyi ekipmanlarla donatıp,halkın can ve mal güvenliğini en üst seviyede korumak için canla başla çalışıyor.Eğitim programına başlanmadan önce Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Milletvekili Hilmi Yarayıcı, Aelen Belediye Başkanı Thilo Rentschler , Aalen eski Belediye Başkanı Ulrich Pfeifle ve heyeti de İtfaiye Daire Başkanlığı'nı ziyaret etti.Yaklaşık bir haftadır Kırıkhan, Hassa, Belen, Dörtyol, Kumlu, Erzin, İskenderun, Reyhanlı ve Samandağ ilçelerine bünyesine yeni kattığı araçlardan birer tane gönderen Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, personellerine verdiği teknik eğitimle 450 itfaiye personelini gerekli bilgi ve donanıma ulaştırdı. Ayrıca toplamda 20 yeni araç alınarak Hatay’ın ilçelerine dağıtıldı.
İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI EĞİTİMLERE BAŞLADI haberi 24 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2065 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle