İTFAİYE EKİPLERİ TATBİKATLARA DEVAM EDİYOR‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Antakya Cemalettin Tınaztepe Ortaokulu&rsquo;nda yangın tatbikatı d&uuml;zenledi.</strong>
İTFAİYE EKİPLERİ TATBİKATLARA DEVAM EDİYOR‏
Tatbikat düzenlenen okul binasında yangın çıkması ve itfaiyecilerin müdahale etmesi canlandırıldı. Tatbikat gereğince sınıflarda mahsur kalan öğrenciler itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Yangın tatbikatının sona ermesiyle itfaiye erleri okul öğrencilerinden büyük alkış aldı.Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, vermiş olduğu eğitimlerle meydana gelebilecek her türlü acil olayda zamanında ve doğru bir şekilde müdahale etmek, can ve mal kaybını en asgari düzeyde tutmak, afet ve yangınlar konusunda toplumsal bilgi ve bilinç düzeyini artırmak olduğu konusunda öğrencileri bilgilendirdi.
 
İTFAİYE EKİPLERİ TATBİKATLARA DEVAM EDİYOR‏ haberi 24 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1610 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle