K.SANAYİ SİTESİ YÖNETİMİ’NDEN SAVAŞ’A NEZAKET ZİAYARETİ

Antakya Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Ali Kanlı ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
K.SANAYİ SİTESİ YÖNETİMİ’NDEN SAVAŞ’A NEZAKET ZİAYARETİ
 Ziyarette konuşma yapan Kooperatif Başkanı Kanlı, Başkan Savaş’ın kent genelinde gerçekleştirdiği çalışmalardan ötürü teşekkür etti. Daha yaşanabilir bir Antakya olması yolunda Başkan Savaş ve ekibinin gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalıştığına dikkatleri çeken Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Ali Kanlı, “Çok zorlu işlere girerek kentin alt yapısında köklü, kalıcı yatırımlar yaptınız. Bu arada bizlerde sizlerin destekleri ile Mobilyacılar Sitesini kurmayı proje aşamasında tamamladık ve 2013’te proje yapım aşamasına geçeceğiz” dedi. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Kent genelinde yapılan yatırımları tek başına yapmadık, aksine halkımızın ve sizlerin katılımı ile gerçekleştirdik.
 
 Bu başarı şahsımın değil hepimizin başarısıdır. Özellikle alt yapı konusunda vatandaşlarımızın göstermiş olduğu sabırdan ötürü teşekkür ediyorum. Alt yapı konusunda 75. Yıl bulvarı üzerinde yapımına başlanan işler tamamlandıktan sonra önümüzdeki 14 ay boyunca kent genelinde üst yapı çalışmalarına yöneleceğiz” dedi.Mega köy’den mega kent’e doğru yavaş yavaş ilerlendiğini belirten Başkan Savaş, “Alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile üst yapı çalışmalarına büyük bir başlangıç yapacağız. 2013 ilkbaharı sonrasında tarihi geçmişe sahip Antakya’mız da bir rahatlık yaşanacak” dedi.Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, konuk heyetle birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.