KAVŞAKLAR GÜZELLEŞİYOR

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Park Bah&ccedil;e ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı il genelindeki kavşakları ışıklandırarak, Hatay&rsquo;ı modern ve estetik bir kent g&ouml;r&uuml;n&uuml;me kavuşturuyor.</strong>
KAVŞAKLAR GÜZELLEŞİYOR
HBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı , kavşaklarda çiçek bitki ve ağaçların yanı sıra renkli taşlar ve yongalar kullanılarak peyzaj çalışmalarına yenilik getiriyor. HBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, teknolojik gelişme ve yenilikleri de takip ederek şehrin güzelleşmesine katkı sağlayacak şekilde ışıklandırma çalışmaları gerçekleştiriyor.Bu çalışmalar kapsamında Antakya Kültür Merkezi Kavşağı, Medeniyetler Kavşağı ve Vali Ürgen Alanı’nda ışıklandırma çalışmaları yapıldı. HBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı Hatay’a yakışır bir kent görünümü için çalışmaların sürdürüleceğini bildirdi.
 
KAVŞAKLAR GÜZELLEŞİYOR haberi 09 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1480 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle