KAZAKİSTAN DEVLET SİRKİ KAPILARINI KAPATTI‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi&#39;nin, Hataylılara sunduğu, Bahar Şenliği kapsamında ger&ccedil;ekleştirilen, etkinlikler arasında yer alan Kazakistan Devlet Sirki, son g&ouml;sterisini D&ouml;rtyol&#39;da yaptı.</strong><br /> &nbsp;
KAZAKİSTAN DEVLET SİRKİ KAPILARINI KAPATTI‏
Birbirinden renkli ve eğlenceli gösterilerle izleyenleri büyüleyen 15 kişilik sirk ekibi, vatandaşlara unutamayacakları dakikalar yaşattı.Daha önce de Bahar Şenliği kapsamında Antakya ve İskenderun'da da gösteri yapan, Türkiye'nin dört bir yanında turne yapmış Kazakistan Devlet Sirki; 02-06 Haziran 2015 tarihleri arasında Dörtyol'da Hataylılarla buluştu. Akşamın ilk ışıklarına kadar süren gösteriyi çok sayıda ilkokul öğrencisi de izledi. Dörtyol'da bir karnaval havasında gerçekleşen bu büyük şenliğe, Hatay halkının ilgisi büyüktü. Bu muhteşem gösteryi Hatay genelinde 30.000'e yakın izleyici tarafından seyredildi. Her yaştan ve her zevkten kişiye unutamayacakları dakikalar yaşatan Kazakistan Devlet Sirki son gösterisini yaparak izleyicilere veda etti.
 
KAZAKİSTAN DEVLET SİRKİ KAPILARINI KAPATTI‏ haberi 10 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  3080 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle