KİMYECİ VE ATIÇ AKTİF GAZETECİLER GRUBU İLE BİR ARAYA GELDİLER

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ile AK parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, gazeteciler günü nedeniyle Aktif Gazeteciler Gurubu ile bir araya geldiler.
KİMYECİ VE ATIÇ AKTİF GAZETECİLER GRUBU İLE BİR ARAYA GELDİLER
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ile AK parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, gazeteciler günü nedeniyle Aktif Gazeteciler Gurubu ile bir araya geldiler. Meclis Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen ziyaret esnasında Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve AK Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç gazeteciler adına Abdullah Temizyürek’e çiçek takdim ettiler.
Ziyarette bir konuşma yapan gazeteci Abdullah Temizyürek, “Cemiyet seçimlerinde bir takım sıkıntılarımız oldu. Cemiyetimizde yaşanan sıkıntılardan dolayı olayların bu noktaya gelmesini istemezdik. Gönül isterdi ki, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü hep birlikte aynı ortamda kutlayalım. Aynı çatı altında daha güçlü bir yapı olsun istiyoruz. Tüm çabalarımız bu yöndedir. Bunları hep birlikte aşmak istiyoruz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle katılımınızdan dolayı gazeteci arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum” dedi.
Gazeteciler köprü görevi görüyor
Gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak için Meclis Kültür ve Sanat Merkezi’nde gazetecilerle bir araya gelen Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, burada yaptığı konuşmada "Antakya Belediyesi olarak gazetecileri çok önemsiyoruz. Yerel yönetimler olarak yapılan hizmetlerin vatandaşlara aktarılması konusunda köprü görevini üstleniyorsunuz. Aynı zamanda bizlerin göremediği ve vatandaşlarımızın bizlerden beklentilerini de yaptığınız haberlerle dile getiriyorsunuz. Bu görevi yerine getiren gazeteci arkadaşlarımızla her zaman yakın ilişkiler içerisindeyiz. Bu nedenle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyor ve tebrik ediyorum" diye konuştu.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yapılan ziyarette bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç "Bizler siyaset kurumu olarak, gazeteci arkadaşlarımızı ülkemizin zorlu süreçten geçtiği bu günlerde birlik ve beraberliğine yönelik çok ciddi anlamda üstlendiği bir misyon olduğunu düşünüyorum. Gazeteciliğin birçok önemli görevi ve sorumluluğu var. Gazeteciler sayesinde toplumumuzla buluşuyoruz. Toplumumuzun birlik ve beraberliğine olan katkınızı daha çok önemsiyoruz. İçinden geçtiğimiz süreçte ülkemizin birliğine ve beraberliğine kast etmek isteyen birçok düşman görüyoruz. Önümüzdeki sıfatlar ne olursa olsun, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek için gazetecilerin birer iyi bir misyon olduğunu düşünüyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Hatay’ımızın her konuda birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Çünkü görevler, mevkiler, makamlar gelip geçici. Her birimiz bir gün bu makamları bırakacağız. Geride bırakacağımız görevlerde hoş bir sada bırakabilmek çok önemlidir. Bu noktada 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyorum" dedi.
KİMYECİ VE ATIÇ AKTİF GAZETECİLER GRUBU İLE BİR ARAYA GELDİLER haberi 11 Ocak 2017 16:35 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Antakya Belediyesi adına Hatay Antakya muhabirimiz Mustafa Çolakoğlu adına  tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup 1015 kişi tarafından okunmuş 1 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle