KURBAN BAYRAMI BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

<strong><span style="font-family:times new roman,serif; font-size:11pt">Kurban Bayramı Buluşması bayramın ikinci g&uuml;n&uuml; olan 25 Eyl&uuml;l saat 14.00&rsquo; da Antakya Belediye Parkı&rsquo;nda ger&ccedil;ekleştirildi.&nbsp;</span></strong>
KURBAN BAYRAMI BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Bayramlaşma etkinliğine, Hatay Valisi Ercan Topaca, 121. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanı ve Garnizon  Komutanı J. Kur. Alb Erdem Özcan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, çok sayıda sivil toplum kuruluşu ve temsilcisi, dernek başkanları, iş adamları, siyasi parti il temsilcileri ve ruhani liderler katıldı. Hatay Büyükşehir Belediyesi, bayramlaşma alanında halka, etli pilav ve ayran, sıcak ve soğuk içecekler, tulumba tatlısı ve kuru pasta ikram etti. Bayramlaşma sonrası hatıra fotoğrafı çektirildi.
 
KURBAN BAYRAMI BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ haberi 28 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1445 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle