MAĞDURİYETLERİ 1.DERECEDE ORTADAN KALDIRALIM

2020 Mart ayı Büyükşehir Belediye Meclisi olağan toplantısında gurubu adına söz alan Kırıkhan Belediye Başkanı ve Ak parti gurup Başkan vekili Ayhan Yavuz, Hatay için önem arz eden projelerle ilgili gurubu adına konuşma yaptı.

Başkan YAVUZ konuşmasında şunları söyledi; “Üst yapıyla ilgili dedik ki, arkadaşlar sizde mağdur olursunuz, Büyükşehir olarak ilçeleri de mağdur edersiniz.

Sadece Kırıkhan’da 180 kilometre içme suyu şebekesi değiştireceğiz. Bir o kadar da Yayladağı’nda Kanalizasyon gibi çalışmalar var. Kumlu’ da var onları da hep beraber görüştük. Defne var aynı şekilde. Defne yoktu ama onları da görüştük.

Dedik ki; Bir çalışma yapın. Siz sadece alt yapıyı ihaleye çıkarıyorsunuz. Ama üst yapıyı da bunların içerisine koyun. Bu mağduriyeti ortadan kaldıralım. Hep birlikte A.B. fonlarından hibe programları arayalım. Bunları da biz üstlenelim, biz yapalım.

Bakın biz ciddi manada Hatay’a gelecek hizmetler noktasında hepimiz el birliğiyle çalışıyoruz.

Biz iyi niyetle gidiyoruz. Diyoruz ki; Koyun şu projeleri de içerisine, bunun karşılığında hibe para bulalım A.B. Fonlarından.

Hedefimiz 20 – 25 Milyon daha bulabilirsek bu alt yapılarla beraber üst yapıyı da çıkarız. Nerde, ne yapılacaksa?, Hiç zaman geçirmeden bunların üstesinden geliriz.” Dedi.

MAĞDURİYETLERİ 1.DERECEDE ORTADAN KALDIRALIM haberi 17 Mart 2020 13:43 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Kırıkhan Belediyesi adına muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  63 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
MAĞDURİYETLERİ 1.DERECEDE ORTADAN KALDIRALIM haberi, Belediye Haberleri ili ilçesi mahallesinde Belediye kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 63 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Mağduriyetleri+1.derecede+Ortadan+Kaldıralım Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
MAĞDURİYETLERİ 1.DERECEDE ORTADAN KALDIRALIMMAĞDURİYETLERİ 1.DERECEDE ORTADAN KALDIRALIM51 5.0 | 1 Oy