MESLEKİ BECERİLER VE HOBİLER HATMEK İLE GÜLÜYOR‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), Hatay Meslek Edindirme Kursları ile (HATMEK) vatandaşların kişisel gelişimlerine katkı sunduğu gibi, sağlıklı bir birer olmaları içinde yaşamlarını desteklemeye devam ediyor. Bu amaçlarla yürüttüğü çalışmaların meyvelerini, bünyesinde faaliyet gösterdiği eğitimler ve kurslarla eğitim gören kursiyerlerin gözlerindeki mutluluğu görerek topluyor.
MESLEKİ BECERİLER VE HOBİLER HATMEK İLE GÜLÜYOR‏
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın girişimleriyle ve eğitime verdiği önem doğrultusunda hizmet sunan HATMEK, mesleki beceriler edindirmesinin yanı sıra hobiler kazandıran özel kurslarla Hatay’lıların yaşamına renk katan el becerilerini geliştirme imkânları sunuyor.Geçtiğimiz süreçte kazandıkları becerileri, birbirinden özgün çalışmalarla Hataylıların beğenisine sunan HATMEK kursiyerleri, bu kez vücudu forma sokan bir spor dalı olarak bilinen step kursunda gördükleri eğitimi yaptıkları kurs sonu gösterisiyle noktaladı.Özellikle ev hanımlarının rağbet ettiği, günlük ve sosyal yaşama renk katan, aynı zamanda sağlıklı yaşamları için spor eğitimi alan kursiyerler, 2 Haziran Perşembe günü Türkiye’nin en büyük ikinci spor tesisi olarak gösterilen HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirdikleri gösteriyle kurs süresince aldıkları eğitimin karşılığını almanın haklı gururunu yaşadılar.Gerçekleşen gösterinin sonunda mutlulukları gözlerinden okunan kursiyerler, yıl içinde kendilerine büyük özveriyle yaklaşan kurs öğretmenlerine ve bu imkânı sağlayarak mutluluklarına büyük katkı sunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini ilettiler.
MESLEKİ BECERİLER VE HOBİLER HATMEK İLE GÜLÜYOR‏ haberi 03 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1835 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle