MESLEKİ EĞİTİMLER HOBİLER KAZANDIRIYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Hatay Mesleki Eğitim Kursları'nda(HATMEK) hobi olarak başladıkları mesleki eğitimlerde kendilerini geliştiren öğrenciler, Palladium AVM’de resim sergisi açtı.
MESLEKİ EĞİTİMLER HOBİLER KAZANDIRIYOR
HATMEK kursiyerlerinin eserlerini sergilemek ve sanatseverlere paylaşmak için açtıkları resim sergisinde el emeği göz nuru resimler büyük ilgi topladı. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş tarafından gerçekleşen sergi açılışına Başkan Savaş’ın eşi Doç. Dr. Nazan Savaş, HATMEK Sorumlusu Emine Atmaca ve çok sayıda sanatsever vatandaş katıldı.HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığınca gerçekleştirilen organizasyonda Başkan Savaş'a verdiği katkılardan ötürü çiçek takdim edilirken, HATMEK Resim Öğretmeni Ercan Delioğlan da yaptığı tabloyu Nazan Savaş’a hediye etti.Nuriye Saçlı, Leyla Mersin, Esra Devrim, Ercan Delioğlan, Neriman Şahan, Esma Tatlı ve Ayşe Ala’nın 20 eseri, yoğun ilgi gören sergide kursiyerlerin yakınları, belediye çalışanları ve sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı.Başkan Savaş sergi açılışında yaptığı konuşmada "Mesleki anlamda faydalı bireyler yetiştirmek adına açtığımız HATMEK'ten hocalarımızın iyi çalışmaları sonucunda başarılı öğrenciler yetiştirmeleri bizleri mutlu ediyor. Birbirinden güzel eserlerin sergilendiği bu güzel mekanda, bizlere yaptığımız işin güzel olduğunu hissettiren tüm öğrencilerimize ve verdikleri eğitimlerle kutsal bir görev yapan hocalarımıza teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.
MESLEKİ EĞİTİMLER HOBİLER KAZANDIRIYOR haberi 02 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1805 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle