MEZARLIKLAR BAYRAMA HAZIR

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi ramazan bayramına sayılı g&uuml;nler kala mezarlıklarda ki temizlik &ccedil;alışmalarına hız kesmeden devam ediyor.&nbsp;&nbsp;</strong>
MEZARLIKLAR BAYRAMA HAZIR
Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Sağlık Hizmetleri ve Mezarlıklar Şube Müdürlüğünün yürüttüğü çalışmalarla Hatay’ın farklı bölgelerinde ki mezarlıklar da ot biçme, çöp ve atık temizliği ile mezar temizliği tüm hızıyla devam ediyor. Tüm bu çalışmaların yanı sıra Antakya asri mezarlığında yol onarım çalışması da yürütülüyor. Mezarlıkta zarar görmüş yollar sıcak asfalt ile onarılıyor. Bütün bu çalışmalar Hatay halkı tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Hatay’ın farklı bölgelerinde mezarlıklar da mezarlarını ziyarete gelen vatandaşlar öneri ve taleplerini bizzat ekiplere ileterek çalışmalara destek veriyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığından yapılan açıklama da Büyükşehir Belediyeleri kanunu kapsamında mezarlıkların Büyükşehir sorumluluğuna geçtiği günden bugüne kadar kendi sorumluluğunda ki her mezarlığa müdahale edildiği, bakım ve temizlik çalışması yapıldığını ve bu çalışmaların bugünden sonra da devam edeceği bildirildi.
MEZARLIKLAR BAYRAMA HAZIR haberi 14 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu Reklam Danışmanı adına  tarafından  1745 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle