MİLLETİN İRADESİNE SAYGI DUYUYORUZ

Dörtyol Belediye Meclisi 2 Kasım’da yapması gereken 2015 yılı 10. Meclis birleşimini Erken Genel Seçimler nedeniyle dün saat 10:30’ da Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy başkanlığında gerçekleştirdi.
MİLLETİN İRADESİNE SAYGI DUYUYORUZ
Açılış ve yoklamanın ardından saygı duruşu gerçekleştirildi ve İstiklal Marşı okundu. Meclis üyelerinin tam kadro iştirak ettiği meclis birleşiminin açılış konuşmasını yapan Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, 1 Kasım seçimlerinin genel bir değerlendirmesini yaparak sonuçların ülkemize, ilimize ve ilçemize hayırlı olması temennisinde bulundu.Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy konuşmasında; “Milletimizin iradesine her zaman saygı duymak lazım. Bu takdir edilecek bir başarı. 7 Haziran seçim sonuçlarıyla ülkemizde yaşanan hadiselere bağlı olarak oylarını arttıran bir siyasi organizasyon var. 47 yıllık bir siyasi mücadelesi bulunan MHP’nin aldığı oy 5,5 milyon iken bu son beş ayda oyunu 4,5 milyon civarı arttıran siyasi organizasyonu da kutlamak ve tebrik etmek lazım.” dedi.Ekim ayı içerisinde Dörtyol Belediyesinin yürüttüğü hizmetlere de değinen Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy; “Dörtyol Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğü marifetiyle yürüttüğü asfaltlama çalışmalarımız sürmekte. Eski Pazar yeri içerisindeki özel proje uygulama alanımızla ilgili olarak da çalışmalarımıza başladık. Özellikle Orman İşletmesine ait lojmanlar ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüzün uhdesine verilen arazinin belediyemize intikali için çalışıyoruz.” dedi.Bu çalışmaların yürütülmesinde Dörtyol Belediye Meclis üyelerinin sundukları katkıya da teşekkür eden Başkan Toksoy Kasım ayı Meclis birleşiminde 1 tane gündem maddesi bulunduğunu belirtti.Dörtyol Belediye Meclisi gündeminin üçün-cü ve tek maddesinde Gemlik Gübre A. Ş. tarafından koşulsuz ve şartsız olarak Dörtyol Belediye- sine hibe edilen Ford Transit Marka aracın kabulünü görüştü. Madde meclis üyelerinin oy birliğiyle karara bağlandı.Meclis birleşimi 1 Aralık 2015 Salı günü toplanmak üzere oturumuna son verdi.     
Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)
  
MİLLETİN İRADESİNE SAYGI DUYUYORUZ haberi 04 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1140 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle