MİLLİ İTTİFAK HATAY’DA ADAY TANITIM ŞÖLENİ DÜZENLİYOR

<strong>Saadet Partisi Hatay İl Başkanlığından yapılan a&ccedil;ıklamada 19 Nisan Pazar g&uuml;n&uuml; saat 14:00&rsquo;de Antakya&rsquo;da HATMEK Konferans Salonunda Milli İttifak aday tanıtım ş&ouml;leni d&uuml;zenleneceği ve herkesin davetli olduğu bildirildi.</strong>
MİLLİ İTTİFAK HATAY’DA ADAY TANITIM ŞÖLENİ DÜZENLİYOR
Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin beraber seçime girme kararından sonra oluşan “Milli İttifak”, oluşturdukları ortak liste ile Hatay’daki Milletvekili adaylarını,“Aday Tanıtım Şöleni” ile kamuoyuna tanıtıyor. 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe “Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mesut DOĞAN, ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kaptan KARTAL’ın katılacağı aday tanıtım şöleninde Hatay 1. Sıra Milletvekili adayımız Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, 2. Sıra adayımız Nevin Zeytineli ve diğer tüm adaylarımızın tanıtılacağı etkinlikteayrıca ünlü sanatçı Yusuf KARABURÇ’unkonser vereceğini” bildirdi.Eğe, 19 Nisan Pazar günü saat 14:00’daAntakya’da Fatih cami ve stadyum yanındaki HATMEK konferans salonunda yapacakları Aday tanıtım şölenine herkesi beklediklerini söyledi.