MİNİK BASKETBOLCULAR AFYONKARAHİSAR’DA‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Spor Kulübü’nün başarıyı altyapıdan itibaren yakalama ve sürekli hale getirme anlayışından hareketle kurulan minik erkekler ve minik kızlar basketbol takımları, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun(TBF) düzenlediği 14’üncü Basketbol Minikler Şenliğine katılmak üzere Afyonkarahisar’a gitti.
MİNİK BASKETBOLCULAR AFYONKARAHİSAR’DA‏
Geleceğin sporcularının yetiştirilmesi noktasında her spor branşında altyapının önemini bilen HBB Spor Kulübü, kötü alışkanlıklardan spor vesilesiyle uzak tutularak, gelecek vadeden çocukların yetiştirilmesinde büyük çaba gösteriyor.Tüm spor dallarında olduğu gibi basketbolda da  çocuklarımıza spor sevgisi aşılayarak yeteneklerini ön plana çıkarmalarını hedefleyen HBB Spor Kulübü, şehrimizde hali hazırda üst liglerde mücadele eden takımlarımızın yerli oyuncularla sirküle edilebilmesi ve takıma güç katacak yeni oyuncuların yetiştirilmesi ile altyapıdan yetişecek oyuncuların hem şehrimizi hem de ülkemizi başarıyla temsil etmesi hedefliyor.HBB Spor Kulubü Minikler Basketbol Takımı Antrenörü Bünyamin Horoz yaptığı açıklamada, “Bu tür ulusal çaptaki organizasyonlar, çocuklarımızın gidecekleri daha büyük organizasyonlar öncesinde profesyonel olma yolunda iyi bir örnek teşkil ediyor. Oynanan her maç, gidilen her turnuva çocuklarımızın deneyim kazanmalarına ve motivasyonlarının artmasını sağlıyor. Altyapı takımları bizim gözbebeklerimiz. Şehrimizi ve ülkemizi temsil edecek oyuncular buralardan çıkıyor ve bizleri gururlandırıyor. Şehrimizdeki sportif atılımlarının en büyük mimarları olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven’e teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
 
MİNİK BASKETBOLCULAR AFYONKARAHİSAR’DA‏ haberi 04 Temmuz 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3315 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle