MİNİK FUTBOLCULARA KAHVALTI‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi tarafından, B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Alt Yapı Erkek Futbol Takımı&rsquo;na Kalipso Park Butik Otel&rsquo;de kahvaltı verildi.</strong>
MİNİK FUTBOLCULARA KAHVALTI‏
15 yaş altı futbolculara moral ve motive amaçlı düzenlenen kahvaltı etkinliğine, takım antrenörleri Necip Aydın, Abdullah Bayraktar ve Mehmet Demir katılırken, alt yapı futbol takımı oyuncularının velileri de katılım gösterdi.Toplamda 95 kişinin katıldığı kahvaltıda açıklama yapan takım antrenörü Necip Aydın: “ Bu güne kadar birçok etkinliğe imza attık. Çocuklarımızı huzurevine ve Samandağ’a pikniğe götürdük. Önümüzdeki hafta sinemaya götüreceğiz. Bu kahvaltıdan sonra velilerimizin de katılacağı da 3 gece 4 günlük bir Kartepe turu düzenlemeyi düşünüyoruz. Biz burada velilerle büyük bir dayanışma içerisindeyiz. Onlarla aile gibi olduk. Çocuklarımızın daha iyi motive olması için spora ve sporcuya sağladığı imkan ve katkılardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve Kulüp Başkanımız Serdar Güven’e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.” Dedi.Ayrıca uluslararası turnuvalarda alt yapı futbol takımının sporcularla diyalog kuramamasından ötürü Aydın, Büyükşehir Belediyesi’nden hafta 1 veya 2 kere olmak üzere takıma İngilizce dersi verilmesi talebinde bulundu.Son olarak Aydın: “ Kalipso Park Butik Otele bize sağladıkları indirimden ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.
 
MİNİK FUTBOLCULARA KAHVALTI‏ haberi 04 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  4855 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle