MİNİKLERDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

Türkiye Halk Oyunları Federasyonu’nun Antakya Spor Salonu’nda düzenlediği okul sporları ve kulüp bazında yapılan yarışmada minikler kategorisinde Hatay 2.si olan ve 21 Şubat’ta düzenlenen yarışmada da derece alıp toplamda 2 kupa kazanan Hatay Serinyol Atatürk İlkokulu öğrencileri, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ziyaretinde bulundular.
MİNİKLERDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET
Dereceye giren öğrenciler ile Türkiye Halk Oyunları Federasyonu’nun hazır bulunduğu ziyarette, Halk oyunları 2. Kademe Antrenörü Zeyhan Kulübecioğlu çok zor şartlarda çalışıp bu başarıları elde ettiklerinin altını çizerek, “Ulaştığımız başarılardan daha iyisini yapabilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Başkan Savaş’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Gerçekleşen teşekkür ziyareti, toplu çekilen anı fotoğrafının ve Hatay’a kazandırılacak yeni başarılar için söz verilmesinin ardından sona erdi.
MİNİKLERDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET haberi 12 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  820 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir