MKÜ ARAŞTIRMA HASTANESİNE ALTERNATİF OTOPARK ALANI

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediyesi 95 mahalle genelinde daha g&uuml;zel bir Antakya i&ccedil;in y&uuml;r&uuml;tt&uuml;ğ&uuml; hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Antakya Belediyesi kurumlar arası işbirliği kapsamında Mustafa Kemal &Uuml;niversitesi Araştırma Hastanesi yanında bulunan boş alana alternatif otopark yapım &ccedil;alışması başlattı.</span>
MKÜ ARAŞTIRMA HASTANESİNE ALTERNATİF OTOPARK ALANI

Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Hastanesi yanında çalışmaları devam eden otopark alanında incelemelerde bulunan Başkan Kimyeci, Antakya ilçesine hizmet eden tüm kurumlarla dirsek temasında bulunarak hizmet alışverişi yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.Başkan Kimyeci konuşmasının devamında şunları kaydetti; “ Mustafa Kemal Üniversitesi ile Antakya Belediyemiz arasında kurumsal olarak her zaman çok önemli diyaloglar oldu. Antakya Belediyesi olarak öğrencilerimize TEOG, YGS ve temel ders kurslarımızı Mustafa Kemal Üniversitesince belediyemize tahsis edilen Bağrıyanık mahallesinde bulunan eğitim binasında vermekteyiz. Bu kapsamda özellikle eğitime destek anlamında kendilerine tahsis edilen alanların belediyemizin kullanımına sunmalarından dolayı Rektör Prof. Dr. Hasan Kaya’ya çok teşekkür ediyoruz. Bizler de Antakya Belediyesi olarak üniversitemize her türlü desteği vermeye devam ediyoruz. Özellikle araştırma hastanesine gelen hastaların ve hasta yakınlarının faydalanabilecekleri bu otopark alanını hazırlıyoruz. Birkaç gün içerisinde tamamlayacağımız otopark çalışmamızın kampüs alanının park sorununu çözmesinin yanı sıra Serinyol mahalle sakinlerimize de alternatif olacağını tahmin ediyoruz.”

MKÜ ARAŞTIRMA HASTANESİNE ALTERNATİF OTOPARK ALANI haberi 30 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  2175 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle