MUHTARLAR KONFEDERASYONU’NDAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu, Hatay Muhtarlar Derneği’nin kuruluş yıldönümü vesilesiyle konuk olduğu ilimizde Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
MUHTARLAR KONFEDERASYONU’NDAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ
Ziyarete Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu(TMK) Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz’in yanı sıra, TMK Teşkilat Başkanı ve aynı zamanda Güneydoğu Federasyon Başkanı Hatip Şeran, Doğu Anadolu Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Van Muhtarlar Derneği Başkanı Azathan Erdemir, Adıyaman Muhtarlar Derneği Başkanı Abdulkadir Geylanitaş ve ev sahibi Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü katılım gösterdi.Muhtarların hizmet üretimi noktasında bir çözüm ortağı olarak çok önemli bir görev üstlendiklerine dikkat çeken Başkan Savaş, yerel yönetimlerde muhtar faktörünün hizmetlerin dağıtımı ve paylaşımında önemli olduğunu vurguladı.Muhtar temsilcileri ve dernek başkanları Başkan Savaş’a göreve geldiği ilk günden bu yana, muhtarları dikkate alan duyarlı belediyecilik anlayışı ve her platformda muhtarlara verdiği destekten ötürü teşekkür ettiler.
 
MUHTARLAR KONFEDERASYONU’NDAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ haberi 19 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  895 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle