MUHTARLAR TOPLANTISI‏

Samandağ ilçesine bağlı mahalle muhtarları Yaylıca’da bir araya geldi. Samandağ belediye başkanı Mithat Nehir,CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, meclis üyeleri Behcet Bolat,Özgür Duyan,Metin Eryılmaz,Hatsu yetkilileri Muhtarlar toplantısına katılım gösterdiler. 
MUHTARLAR TOPLANTISI‏
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir:”42 mahalle muhtarının ortak bir sofrada buluşması,birlik ve beraberlik içinde hareket etmeleri değerlidir.Bu  birlik ve beraberlik Türkiye’ye örnek  oluşturacak niteliktedir. Birlik ve beraberlik Türkiye bir ilktir. Muhtarlarımızın fotoğrafın tamamını görmelerini isterim. Örneğin arıtma tesisini her mahalle için ayrı ayrı yapamayız.Hizmetlerimizi bölgesel olarak planlamamız lazım.”dedi.Siyasi değerlendirmelerde bulunan başkan Nehir:”CHP Ortadoğu’da ve Suriye’de barışın tesis edilmesi  ve şu an mevcutta bulunan esad yönetiminin muhatap alınması gerektiğini  seçim bildirgesinde yazan tek partidir. CHP Türkiye’de huzur ve istikrarın teminatıdır.İşçinin,köylünün,kadının,çocuğun,engellilerin toplumun  bütün kesimlerinin partisidir.”dedi.CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal:”Türkiye’de her şey apaçık ortadadır. Daha ,Huzurlu bir ülke için, Toplumsal barış için,birlik ve beraberlik içinde bir Türkiye için CHP iktidarı şarttır. Muhtarlarımızın aynı sofrada ortak paydalarda buluşması çok değerlidir.”dedi.
MUHTARLAR TOPLANTISI‏ haberi 26 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1090 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle