MUHTARLARA TEKNOLOJİK DESTEK

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, yaptığı hizmetlerde çözüm ortağı olarak gördüğü muhtarların çalışmalarında teknolojik gelişmelerden faydalanarak vatandaşa daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmelerini sağlamak amacıyla bilgisayar hediyelerini dağıtıyor. 
MUHTARLARA TEKNOLOJİK DESTEK
Ayrım yapılmadan Hatay genelinde bulunan 589 muhtarlığa dağıtılacak olan bilgisayarların 356’sı teslim edilirken, geri kalan 233 muhtara da bilgisayarları bu hafta içerisinde teslim edilmiş olacak.Kumlu’da CHP İl Başkanı Ertuğrul Gün, CHP Kumlu İlçe Başkanı Ali Çimer, HBB Muhtarlar Daire Başkanı Derviş Kezat, HBB Fen İşleri Daire Başkanı Ekrem Baldıran, Akdeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Mahmut Gülcü ve Kumlu muhtarlarının katılımıyla gerçekleşen törende Başkan Savaş muhtarlara bilgisayarlarını takdim etti.Başkan Savaş yaptığı konuşmada “Bugün güzel bir şey için buradayız şehrimizde 589 tane muhtarımız var bunların hiç bir tanesini ötekileştirmeden hepsinin teknolojiyle barışık hale getirmek, bilgisayarı olanlarınkini de yenilemek amacıyla buradayız. Muhtarlarımız bizden bilgisayar istediler dediler ki bizim ihtiyacımız var bizde bilgisayarı alacağız dedik arkasından bide bir şey yüklediler bize yazıcı lazım mektubu nasıl yazacağız nasıl göndereceğiz dediler tamam dedik onu da yapalım onların dağıtımı için buradayız.Biz Kumlu’nun küçük ilçe olmasının ötesinde de tam şehrin ötesinde tam şehrin göbeğinde daha gelişmesini istiyoruz arkadaşlar bakın az yollar kalmış kumlu merkezde köylerimiz arasında da biraz yollar kalmış ben işte gittim hep muhtarlarımızda konuşuyor ama bir yılda anca bu kadar yapılır arkadaşlar ama üç buçuk yılımız daha var üç buçuk yıl daha yoldaşlık yapacağız ve bu şehir için birlikte üreteceğiz . Biz muhtarlarımızı çözüm ortağımız olarak görüyoruz yani belediyelerin çözüm ortağı niye çünkü siz herhangi bir partiyi arkanıza almada tek başınıza çıkmışsınız kendi köyünüzde kendi mahallenizde muhtar olmuşsunuz oradaki bizim ilk muhatap olacağımız ve ilk birlikte yola gideceğimiz arkadaşlarımız sizlersiniz biz size önem veriyoruz. Kumlu’yu seviyoruz Kumlu’ya hizmet etmekten onur duyuyoruz. Bundan sonraki hizmetlerimizi sizlerle birlikte kumludaki hemşerilerimizle paylaşmak için size söz veriyoruz” dedi.Bilgisayarını Başkan Savaş’tan alan Kumlu Fevzi Çakmak Mahalle muhtarı Mehmet Çimer “Lütfü başkana çok teşekkür ediyoruz. Bizi bu teknolojiden mahrum etmedi, çalışmalarından da çok memnunuz. Kumlu öbür ilçelere nazaran hizmete aç bir ilçemiz hizmete ihtiyacımız var, bunu da Lütfü başkanın yapacağından eminiz ve sonuna kadarda arkasındayız.  Küçük bir ilçe olmamıza rağmen Lütfü başkan Allah razı olsun sürekli bizim yanımızda, her aradığımızda ulaşabiliyoruz. Diğer daire başkanlarımıza da rahat bir şekilde ulaşıp derdimizi anlatabiliyoruz. Şuana kadar Allah razı olsun ne dediysek Lütfü başkanımızdan ne istediysek yaptı, bundan sonrada yapacağına eminiz. Lütfü başkan olduğu sürece her zaman arkasındayız kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
MUHTARLARA TEKNOLOJİK DESTEK haberi 26 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1335 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle