Muhteşem dayanışma

Akdeniz Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu geçtiğimiz hafta sonunda Kule Restaurant’ta üyelerine dayanışma gecesi düzenledi. 
Muhteşem dayanışma
Düzenlenen dayanışma gecesine CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Servet Mullaoğlu, CHP Defne İlçe Başkanı Mehmet Gönenç, Defne Muhtarlar Derneği Başkanı Muhsin Demirel, Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Kılıç ve dernek üyeleri katıldı.Dayanışma Gecesi’nde bir konuşma yapan Akdeniz Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sultanoğlu; “2006 yılında kurduğumuz ve bugüne kadar faaliyetlerini devam ettiren derneğimiz yıllarca mahallemize en iyi şekilde hizmet vermiştir. Bu işler gönüllülük esasına dayalıdır ve bu sebeple çalışma arkadaşı bulmak zordur. Bu işe gönül verenlerin ve yönetimde yer alan arkadaşların bireysel çabasıyla birşeyler yapmak durumunda kalıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.Etkinliklerimizin sosyal hayatımızda önemi büyüktür.İhtiyaç sahibi olan vatandaşlara ve öğrencilere her zaman yardımcı olmaya devam edeceklerini belirten Akdeniz Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sultanoğlu; “İnsan topluluklarını bir arada yaşatan, onları millet olma seviyesine kadar yükselten bir takım değerler vardır. Bu güzel ve kutsal olduğuna inandığımız yolda tüm mahallelimizin yanımızda olacağına olan inancımız tamdır. Bu özel günlerimizde bizlere bir millet olduğumuzu ve kardeşçe yaşamın güzelliğini hatırlatan değerlerimizin başında gelir. Etkinliklerimizin sosyal hayatımızda yeri ve önemi büyüktür. Bu müstesna zamanların büyülü atmosferi, dostların bir araya gelmesiyle kırgınlıkların unutulmasına, özlemlerin giderilmesine ve hasretlerin son bulmasına vesile olur.Barışın ve kardeşliğin mahallesi olan derneğimizin düzenlediği dayanışma gecemize hoş geldiniz diyor, katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.Emeği geçenlere plaketleri takdim edildi.Akdeniz Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen gecede derneğin kurucu üyelerine ve katkı veren kurumlara ve işadamlarına plaketleri dernek başkanı Mehmet Sultanoğlu tarafından takdim edildi. Derneğin kurucu başkanlarından olan Vehip Sultanoğlu’na ve Niyazi Akar’a dernek başkanı Mehmet Sultanoğlu plaketlerini verdi. ATSO Başkanı Hikmet Çinçin’in yerine plaketiATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sami Ekşi’ye plaketini Hatay Sosyal Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Kılıç takdim etti. İşadamı Orhan Mengüllüoğlu’naplaketini dernek yönetim kurulu üyesi olan eşi Sevim Mengüllüoğlu takdim etti.
Millenium Bilgisayar’a teşekkür.Akdeniz Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu’nun düzenlediği gecede dernek binasına projeksiyon cihazı bağışlayan Millenium Bilgisayar işletme sahipleri Emin Akar ve Yahya Azizoğlu’na Akdeniz Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Mursaloğlu teşekkür etti.Yapılan plaket töreni ve konuşmaların ardından Akdeniz Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu’nun düzenlediği geceye katılım gösteren tüm misafirler gönüllerince gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler. 
 Talip KÖLEOĞLU
Fotograflarla Hatay Editörü
        İRADE Gazetesi
Muhteşem dayanışma haberi 02 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  3415 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle