ÖĞRENCİLER HBB’Yİ YAKINDAN TANIMA FIRSATI BULDU

Özel Hatay Doğuş Okulları’nda eğitim gören öğrenciler, Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Başkan Vekili Serdar Güven’e merkezi ve yerel yönetimlerin işleyişleri hakkında bilgi edinmek amacıyla ziyaret gerçekleştirdi.
ÖĞRENCİLER HBB’Yİ YAKINDAN TANIMA FIRSATI BULDU
Gerçekleşen ziyarete, okul öğrencilerinin yanı sıra Okul Müdürü Zafer Altunlu ve öğretmenler katılım gösterdi.Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren HBB Başkan Vekili Güven, “HBB’nin kurulmasından bu yana halkımızın boş zamanlarını değerlendirerek eğitim, spor ve kültürel faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri Türkiye’nin 2. büyük spor tesisi ve yaşam merkezini hizmete sunduk. Spor kompleksimiz, 21 tane spor branşının icra edilebileceği ve milli sporcular yetiştirme kapasitesine sahip bir tesis. Aynı zamanda Kadın Basketbol Takımımız da elde ettiği başarılar ile hepimizin gönlünü kazandı. HBB olarak bizler, geleceğimizin teminatı olan siz çocuklara ve gençlere en iyi hizmet sunma düşüncesiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gerek altyapıyı gerek üstyapı ile kentimizde yapmış olduğumuz çalışmalarla Hatay halkına daha temiz ve yaşanabilir modern bir kent sunmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Okullarımıza yapmış olduğumuz yardımlar ve hizmetler ile sizlerin daha iyi eğitim almanız bizleri mutlu ediyor” ifadelerini kulandı.Merkezi ve yerel yönetimlerin işleyişleri hakkında Güven’e sorular soran öğrenciler, Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni yakından tanımı fırsatı bularak, hem HBB’nin faaliyetleri hakkında bilgiler aldı hem de gerçekleştirilen hizmetler ve hayata geçirilen projeleri yakından tanıdı.Samimi bir ortamda gerçekleşen ve öğrencileri mutlu eden bilgilendirici ziyaretin ardından, Hatay Özel Doğuş Okulları öğrencileri Başkan Vekili Serdar Güven’e ve nezdinde HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini ileterek yararlı bilgilerden dolayı Başkan Vekili Güven’e çiçek takdim ettiler.
Ziyaret, öğrencilerin HBB Başkan Vekili Serdar Güven’le hatıra fotoğrafı çektirmesiyle son buldu.
 
 
ÖĞRENCİLER HBB’Yİ YAKINDAN TANIMA FIRSATI BULDU haberi 16 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2380 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle