ÖĞRENCİLERİ MUTLU EDECEK HABER

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, üniversite kenti olma yolunda emin adımlarla ilerleyen şehrimizde, öğrencilere yönelik gündelik yaşamlarının vazgeçilmez ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetleri buluşturma anlamında ilklere imza atmaya devam ediyor.
ÖĞRENCİLERİ MUTLU EDECEK HABER
Bu anlamda Başkan Savaş, öğrencilere yalnızca kıyafet yıkama anlamında değil, kurutma, ütüleme ve aynı zamanda terzi hizmeti de sunacak mikro ölçekte bir tesisi kente kazandırmaya hazırlanıyor.HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde, özellikle üniversite öğrencilerinin eğitime daha fazla zaman ayırmasına büyük katkı sağlayacak çamaşırhanenin açılışı Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş tarafından yapılarak Hatay’da eğitim gören öğrencilerin hizmetine sunulacaktır.Mustafa Kemal Üniversitesi(MKÜ) Tayfur Sökmen Kampüsü’nde 6 Haziran Pazartesi günü saat 15.00’te açılışı gerçekleştirilmesi planlanan ancak Osmaniye’de yaşanan elim kaza dolayısıyla açılışı 8 Haziran Çarşamba gününe ertelenen Çamaşır Yıkama Merkezi’nin hizmete sunum merasimine tüm vatandaşlar ile basın mensuplarının davetli olduğu bildirildi.Açılışı yapılacak tesiste, 20 çamaşır makinesi, 10 kurutma makinesi, sanayi tipi ütü ve terzi desteğiyle hizmete girecek olan HBB Çamaşır Yıkama Merkezi, bu anlamda öğrencilerin uğrak noktalarından biri haline gelecek.Günde 120 öğrenciye hizmet vermeye hazırlanan HBB Çamaşır Yıkama Merkezi sayesinde, özellikle ailelerinden uzakta eğitim gören geleceği emanet ettiğimiz gençlerimiz, çamaşırlarını yıkamaya dair yaşadıkları sıkıntıları geride bırakacak.
 
ÖĞRENCİLERİ MUTLU EDECEK HABER haberi 08 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1640 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle