ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DESTEK‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin(HBB) sosyal belediyecilik ilkesi çerçevesinde “Üreten ve Paylaşan Toplum” olma yolundaki en önemli projelerinden biri olan ve il genelinde faaliyet gösteren Sosyal Marketler, ihtiyaç sahibi vatandaşların yanı sıra eğitim kurumlarına da yardım eli uzatarak katkılar sunuyor.
ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DESTEK‏
Faaliyete girdiği günden itibaren ihtiyaç sahibi vatandaşların giyim, ayakkabı ve daha birçok ihtiyacını karşılayan HBB Sosyal Marketlerin Payas Şubesi’ne Çağlalık İlkokulu öğrencileri tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması amacıyla destek verildi.İçerisinde çocuk kıyafetlerinin bulunduğu kolileri kendi elleri ile Payas Sosyal Market çalışanlarına teslim eden öğrenciler, maddi imkânsızlıklar sebebi ile giyim ihtiyaçlarını karşılayamayan çocuklara yardım etmenin haklı gururu ve mutluluğunu yaşadılar.Öğrencilerin gerçekleştirdiği yardımlarla ilgili olarak açıklama yapan Çağlalık İlkokulu Müdürü Hüseyin Karagöz, sosyal marketlerin amaçlarının çok kutsal olduğunu belirtti ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın yardım ile desteklerini hemşehrilerine her zaman sunduğunu ifade ederek teşekkürlerini iletti.
 
 
 
 
ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DESTEK‏ haberi 23 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Payas muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1080 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir