OK YAYDAN ÇIKTI

<span style="background-color:rgb(250, 250, 250); color:rgb(51, 51, 51); font-family:arial; font-size:11.9999990463257px">Cadde Grubu tarafından yapılan yazılı a&ccedil;ıklamada ok&rsquo;un yaydan &ccedil;ıktığı ifade edildi.</span>
OK YAYDAN ÇIKTI
Sözün bittiği artık icraatların konuşacağı zaman dilimine girmiş bulunmaktayız’ denilen açıklamada şu görüşlere yer verildi, “Başta maddiyat ve maneviyat olmak üzere bu takımın selameti için her bir Hataysporlu birey elini taşın altına sokmak durumundadır. Destek zaten olmazsa olmaz ama bu taraftarın bu saatten sonra vereceği desteğin daha da fazlası olmak zorundadır.Daha önce de deklare ettiğimiz gibi inanmayan kim varsa Hatayspora mümkünse hiç uğramasın. Tüm anlamsız çekişmeleri unutup bir olup tek yürek olup takımı şampiyon yapmaya bakalım. Bunun için de Hatayspor ile uzaktan ya da yakından ilgilenen her bireye sesleniyoruz. 6 maçımız kaldı. Bunların dördü içerde ikisi dışarıda oynanacak. Bir kere bu avantajı kullanmayı becermeliyiz. Bunların ilk halkası pazar günü sahamızda Sarıyer ile. Bilindiği üzere o takımda iki eski oyuncumuz forma giyiyor. Özellikle de geçen sene finalde kaçırdığı penaltıyla Hatayspor taraftarlarının gazabına uğramış Güney Atılgan. Maça gelecek herkesten önemle ricada bulunuyoruz; sakın ola ki kulübümüze cezaya sebebiyet verecek küfürlü hakaretvari tezahüratlarda bulunmayalım.Sahaya asla ve asla yabancı madde atmayalım. Belirttiğimiz gibi 4 iç saha maçımız var ve bunları taraftar baskısıyla kazanabilmemiz için sahamızın kapanmaması gerekmektedir. Bu konuda tüm Hatayspor'lu taraftarların üzerine düşen görevi yapacağından eminiz. Asla galeyana gelmeden coşkuyla takımımızı destekleyip yolumuza bakalım. Bir diğer konu da sürekli bahsettiğimiz parasal problemler. Artık ok yaydan çıkmıştır.
Ya bunca emek rezil olacak, ya da karşılığını şampiyonlukla alacağız. Başta valimiz olmak üzere büyükşehir belediye başkanımız ve diğer tüm ilçe belediye başkanlarımızı pazar günü oynayacağımız hayati derecede önemli Sarıyer maçına bekliyoruz. Bunun yanında birilerinin bir kıvılcım yaratarak takımımıza destek kampanyası başlatmasını bekliyoruz. Çok şey istemiyoruz. Memleketçe gururlanalım diyoruz. Haydi Hatay'lı. Hepinize selam olsun Cadde'den. Bu pazar stadı doldurup Hatayspor'un ne kadar büyük olduğunu göstereceğinizden şüphemiz yok.”
OK YAYDAN ÇIKTI haberi 30 Mart 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  1050 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle