PAYAS BALIKÇI BARINAĞI PROJESİ

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Payas İlçesinde inşaatına başlanacak olan Balıkçı Barınağı Projesi’nin gerçekleştirileceği alanda incelemelerde bulundu.
PAYAS BALIKÇI BARINAĞI PROJESİ
Hatay’a kaliteli ve kalıcı hizmetler üretme ve sunma noktasında özverili çalışmalarını her geçen gün arttıran Başkan Savaş öncülüğündeki HBB, Payas halkının büyük problemlerinden biri olan ve geçimini balıkçılık yaparak sağlayan vatandaşların büyük bir eksikliği olarak çözüm bekleyen balıkçı barınağını ilçeye kazandırıyor.HBB’nin vatandaşlara sunacağı önemli projelerinden biri olarak göze çarpan Payas Balıkçı Barınağı Projesi kapsamındaki çalışmaların kısa sürede başlayacağını müjdeleyen Başkan Savaş, inşa edilecek barınak yolunda gerçekleştirilen mendirek, stabilize çalışmaları ve çevre düzenlemelerinin ardından balıkçılar ile bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledi. Payas İlçesine ve Hatay geneline sunulan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren Payaslı balıkçılar, Başkan Savaş’a çalışmalarında kolaylıklar diledi. Yapılan hizmetlerden memnuniyetlerini dile getiren balıkçılar, Başkan Savaş’a teşekkürlerini iletti.
 
PAYAS BALIKÇI BARINAĞI PROJESİ haberi 23 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Payas muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1165 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle