PAYAS TA BALIKÇI BARINAĞI PROJESİ

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Payas İlçesinde inşaatına başlanacak Balıkçı Barınağı Projesi’nin gerçekleştirileceği alanda incelemelerde bulundu.
PAYAS TA BALIKÇI BARINAĞI PROJESİ
İnsan odaklı sosyal belediyecilik hizmetleri ile hemşehrileriyle gönül köprüsü kuran Başkan Savaş, Hatay’ı kaliteli hizmetlerle buluşturma amacı doğrultusunda Payaslı vatandaşların büyük bir problemi olan ve bugüne dek çözülemeyen balıkçı barınağı eksikliğini ortadan kaldırmak için kolları sıvadı.
Bu doğrultuda Payas’ta balıkçı hemşehrileri ile istişareler gerçekleştiren Başkan Savaş, yapılacak balıkçı barınağının ihtiyaçları geleceğe dönük karşılaması bağlamında bölge halkının fikirlerine önem veriyor.HBB tarafından üstlenilecek balıkçı barınağı projesinin en kısa zamanda hayata geçirilmesi için hummalı çalışmalara başlandığını belirten Başkan Savaş, uygulanacak projede toplamda, 14 adet barınak,1 adet idari birim ve toplantı odasının da mevcut olacağını ifade etti.Proje dahilindeki barınakların 182 metrekarelik bir alanda inşa edileceği ve idari birimin de 100 metrekare olduğunu ifade eden HBB yetkilileri, projenin toplamda 282 metrekarelik bir alana yayıldığını kaydettiler.
 
PAYAS TA BALIKÇI BARINAĞI PROJESİ haberi 18 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  605 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir