Rengarenk Caddeler Projesi

Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin(HBB) hayata geçirdiği 'Rengarenk Caddeler Projesi' kapsamında 40 Asırlık Türk Yurdu Caddesi'nde çalışmalar aralıksız devam ediyor.
Rengarenk Caddeler Projesi
Marshall ve Akzo Nobel firmalarıyla yapılan sponsorluk anlaşması çerçevesinde Hatay'ın barış, kardeşlik, birlik ve beraberlik iklimine yakışacak şekilde devam eden çalışma vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı. 
Akzo Nobel'in renk uzmanlarının tasarımlarına göre şekil alan çalışmanın Mayıs ayı içinde tamamlanması planlanırken, 40 Asırlık Türk Yurdu Caddesi'nin ulusal ve uluslararası yazar, gazeteci, seçkin davetli ve halkın katılımıyla açılması amaçlanıyor. Birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak olan caddede ayrıca, yönetmeliğini Ahmet Utlu'nun yapacağı "Hatay Belgeseli" adlı programının çalışmaları da devam ediyor. 
Rengarenk Caddeler Projesi haberi 23 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay tarafından  2165 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle