Reyhanlı'ya Türk hamamı sauna ve sinema projesi

 Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, ilçeye Türk hamamı, sauna ve sinema salonu yapılacağını belirtti.
Reyhanlı'ya Türk hamamı sauna ve sinema projesi
  2011 yılını değerlendirerek 2012 yılı hedeflerini açıklayan Şanverdi, 7,5 yıldır hizmet verdiği ilçede yapılan çalışmalarla Reyhanlı'nın modern bir ilçe görünümüne kavuştuğunu söyledi.
     Yollarda, Avrupa standartlarına uygun çalışma yaptıklarını, cadde ve sokakların parke taşı ile kaplandığını anlatan Şanverdi, çalışmaların aralıksız devam ettiğini dile getirdi.
     Reyhanlı'nın hizmetlerle bambaşka bir ilçe görünümüne büründüğünü bildiren Şanverdi, şöyle konuştu:
     ''Yapılan yenilikler ve yatırımlarla Reyhanlı artık yükselen bir değer durumunda. Tabii ki bunlar yeterli değil.
 
Allah'ın izniyle, eksik kalan yollarımızın tamamını yapmaya devam edeceğiz. Parke taşı ve peyzaj çalışmalarımız devam edecek. Yenişehir mevkisinde yaptırdığımız Reyhanlı Spor ve Gençlik Merkezini modern bir hale getirmekle birlikte futbol, voleybol, basketbol, halı saha ve olimpik yüzme havuzunu da en kısa zamanda tamamlayarak şehrimize örnek bir tesis kazandıracağız.''
     Şanverdi, Hatay'ın en büyük düğün salonunun da vatandaşların hizmetine sunulduğuna dikkati çekerek, konuşmasını şöyle sürdürdü:
     ''Arıtma tesisi kurmak için de arsamız ve projemiz mevcut. Hedefimiz 2012 yılı içerisinde inşaat ihalesini yapıp arıtma tesisimizin çalışmalarını başlatmak. Yine 2012 yılı içerisinde şehrimize 7 bin metrekarelik alan üzerinde büyük bir kültür merkezi kazandırmayı planlıyoruz. İlçede eksikliğini hissettiğimiz Türk hamamı, sauna ve sinema salonunu da 2012 yılı içerisinde modern bir tesisle şehrimize kazandıracağız.''