SAĞLAM KAFA SAĞLAM VÜCUTTA BULUNUR

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, sportif faaliyetlere verdiği destek ve sunduğu teşvikler doğrultusunda geleceğin sporcularının yetişeceği bir Hatay oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.
SAĞLAM KAFA SAĞLAM VÜCUTTA BULUNUR
Atamızın "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur" sözünden hareketle sportif faaliyetlerin il genelinde yayılmasına öncülük eden Başkan Savaş, HBB Sümerler Halı Sahası’nda oynanan U12 ve U11 kategorilerinde top koşturan miniklerin maçlarını takip ederek sporculara destek oldu.Beyza Piliç sponsorluğunda gerçekleştirilen maçlar büyük ilgi görürken, Başkan Savaş Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan’a turnuvaya yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti. 
Yaptığı konuşmada spora ve sporculara desteğinin tam olduğunu belirten Başkan Savaş, sporculara mücadelenin öneminden bahsederek başarılar diledi.Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Çalışkan turnuvayı değerlendiren konuşmasında, "Kültür ve spor anlamında her zaman desteklerimizi vererek Hatay’ın en güzel şekilde isminin anılmasını istiyoruz. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a  Hatay’ın her insanına eşit hizmet vererek spora ve sporculara vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederim” dedi.Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mehmet Öztürk de yaptığı açıklamada, U12 ve U11 kategorilerine sponsorluğundan dolayı Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Çalışkan’a teşekkür etti.Müsabakaların sonunda gerçekleştirilen ödül töreninde Başkan Savaş, dereceye giren genç sporculara madalyalarını vererek, takım kaptanlarına kupalarını takdim etti.
 
SAĞLAM KAFA SAĞLAM VÜCUTTA BULUNUR haberi 30 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine BEYZA PİLİÇ BÜRO adına Hatay Antakya muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  1940 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle