SAĞLIK-SEN SAĞDUYU ÇAĞRISINDA BULUNDU

Artan terör saldırıları karşısındaki halkımızın haklı görülebilecek makul ölçülerdeki protestolarının amacından sapmaması konusunda tüm halkımızın azami dikkatli olması, provokasyona gelmemesi fevkalade önemlidir.
SAĞLIK-SEN SAĞDUYU ÇAĞRISINDA BULUNDU
Tüm bu yaşananlar hepimizi derinden üzmüş, terör saldırılarına maruz kalarak şehit olan veya yaralanan insanlarımızın yakınlarını da tarifi mümkün olmayan acılar yaşatmıştır.Ülkemizin yaklaşık iki aydır içinde bulunduğu bu olumsuz koşulların bir an önce sona erdirilmesi en büyük dileğimizdir. Otuz yılı aşkın süredir ülkemize maddi ve manevi bedeller ödeten terör belasının son bulması tüm halkımızın hakkı ve beklentisidir. Üç yıllık bir çatışmasızlık ortamının terör örgütü tarafından bir anda sona erdirilerek durumun bu noktaya gelmesi hayli düşündürücüdür. Elbette bunun arkasında bilhassa son on yılda ülkemizin her alanda yaşadığı büyümeyi hazmedemeyen dış güçler ile dâhildeki şer odakları vardır.Artan terör saldırıları karşısındaki halkımızın haklı görülebilecek makul ölçülerdeki protestolarının amacından sapmaması konusunda tüm halkımızın azami dikkatli olması, provokasyona gelmemesi fevkalade önemlidir.
Yüzyıllardır özenle koruduğumuz kardeşliğimize zarar verecek her türlü davranıştan kaçınılması, geleceğimizi düşünerek hareket edilmesi gerektiğini düşünüyoruz.Bu vesileyle bir kez daha birlik ve beraberliğimizi korumak için canlarını feda eden şehitlerimize ve olaylar sırasında hayatını kaybeden masum vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralı güvenlik güçlerimiz ile vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz.
 
 
                                                                                              Hatay Sağlık-Sen Yönetim Kurulu
SAĞLIK-SEN SAĞDUYU ÇAĞRISINDA BULUNDU haberi 14 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1170 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle