Sahil Camii İçin Geri Sayım Başladı

<span style="background-color:rgb(252, 252, 252); color:rgb(69, 69, 69); font-family:century gothic,arial; font-size:16px">Nihal Atakaş adı ile inşaatı y&uuml;kselecek olan caminin temeli, 13 Kasım Cuma g&uuml;n&uuml; 2015 g&uuml;n&uuml; saat 14:30&rsquo;da atılacak. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil&rsquo;in &uuml;zerinde titizlikle durduğu Nihal Atakaş Camii, İskenderun&rsquo;a ayrı bir g&uuml;zellik katacak.</span>
Sahil Camii İçin Geri Sayım Başladı
Yapımı heyecanla beklenen ve sahil kordonuna inşa edilecek olan butik caminin temel atma töreni için hazırlıklar son aşamaya geldi. Türkiye genelinden çok sayıda önemli ismin temel atma törenine katılacağı bekleniyor. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, caminin İskenderun’a ayrı bir hava ve güzellik katacağını ve Türkiye’de örneklerinin olduğunu söyledi. İskenderun’da farklı inançlardan insanlarımızın hoşgörü ve kardeşlik içinde yaşadığını vurgulayan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “İskenderun’da tüm vatandaşlarımız dostluk ve kardeşlik içinde yaşıyor. Herkesin dini inançlara saygısı vardır. Bu nedenle sahile yaptıracağımız Nihal Atakaş Camii kentimizin simgesi olacak. Projesini özenle hazırladığımız, üzerinde hassasiyetle durduğumuz camimizin ibadete açılacağı günü heyecanla bekliyoruz.  İskenderun’un güzelliğine güzellik katacağız. 13 Kasım Cuma günü atacağımız temel atma törenine tüm halkımıza davet ediyorum” dedi.
Sahil Camii İçin Geri Sayım Başladı haberi 09 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  1235 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle