SAMANDAĞ BELEDİYESİ BAŞKENTTE

 Hatay’ın Türkiye çapında yerel zenginliklerinin ortaya çıkarılması, sosyal, ekonomik ve turistik bir değer haline getirilmesi, geliştirilmesi için İlimizin somut ve soyut kültür zenginliğinin ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtımının sağlanması amacıyla Anakara’da Hatay Valiliği himayesinde Hatay Günleri etkinliği gerçekleştirildi. 
SAMANDAĞ BELEDİYESİ BAŞKENTTE
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir açılış kurdelesini protokol üyeleriyle beraber kesti. Hatay Günleri açılışında  Hatay Birlik Vakfı Başkanı İhsan Aydeğer, Hatay Valisi Ercan Topaca, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doc. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk Hatay Günleri etkinliğinin anlamı ve önemine yönelik birer konuşma yaptılar.Dört gün boyunca sürecek olan Hatay Günleri etkinlikleri kapsamında Samandağ Belediyesince hazırlanan Samandağ’ın tarihi, doğa güzelliği, kültürel geleneksel zenginliklerini  tanıtan branda,afiş, görsel metaryellerle Samandağ ilçesini tanıtıcı ürünler Ankaralıların beğenisine sunuldu.
Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinliğe katılan Başkan Nehir , bu tür  etkinliklerinin  Hatay’ı Türkiye ve dünyaya tanıtma konusundaki önemine değindi. 
SAMANDAĞ BELEDİYESİ BAŞKENTTE haberi 06 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1190 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle