SAMANDAĞ BELEDİYESİN DE Devir Teslim Töreni‏

Samandağ Belediyesinde Başkanlık Makamı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı çerçevesin de devir teslim töreni gerçekleştirildi.
SAMANDAĞ BELEDİYESİN DE Devir Teslim Töreni‏
Belediye başkanı Mithat Nehir; Dr. Alaiddin Cilli İlköğretim Okulu Müdür yardımcısı Heysem Uzun, 4. Sınıf öğrencisi Ulaş Şahinoğulları ile Velisi Belediye Meclis üyesi Çiğdem Şahinoğullarını makamında kabul etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen devir teslim töreninde, çocukların sosyal yapısının gelişimi üzerine konuşuldu.Sohbetin ardından, Başkan Nehir; makamını Dr. Alaiddin Cilli İlköğretim Okulunda okuyan Ulaş Şahinoğullarına devretti.  Nehir; makamını devrettikten sonra; Ulaş Şahinoğullarına Belediye Başkanın görevlerini sordu; Makamın Başkanı sıfatıyla Şahinoğulları;  “Belediye; İlçemizin sorunlarını gideren bir kurum olduğunu söyledi. Şahinoğulları; gerçekleştireceği projeler konusuna değinerek; “özellikle su sorunun nasıl çözüleceğini, çocuklara da park, yeşil alan ve oyun sahaları oluşturacağını” şeklinde hedeflerini Basın mensuplarıyla paylaştı.   
SAMANDAĞ BELEDİYESİN DE Devir Teslim Töreni‏ haberi 24 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2905 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle