SAMANDAĞ DA PARKLARIMIZ RENGARENK

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">&Ccedil;evre koruma ve kontrol m&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml; ve Park ve bah&ccedil;eler m&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml; &ccedil;alışmalar hakkında bilgi verdiler.</span>
SAMANDAĞ DA PARKLARIMIZ RENGARENK

Şükrü kanatlı mahallesinde   Belediye Toplu konutları civarında çocuk parkı yapımı, parkın kenarlarına Karabiber ağacı ile defne ağaçları dikildi. Çocuk oyun grupları yerleştirildi. Tekebaşı mahallesindeki Mevcut olan parkın kenarlarına karabiber ve defne ağaçları dikildi. Mevcut ağaçların budaması yapıldı. Mahalle sakinlerinin oturum dinleneceği banklar yerleştirildi. Mevcut oyun çocuk oyun gruplarının eksiklikleri giderildi.Çevlik Mahallesi sahil kenarına çevre düzenlenmesi yapıldı. Çalışmanın ilk etabında banklar yenilendi. Çocuk oyun gruplarının eksiklikleri giderildi. Parkın çevre kirliliği yaratan esnafı, tatilcileri ve mahalle sakinlerini rahatsız eden uygun noktalarda piknik yapanların engellenmesi adına çevre düzenlenmesi yapıldı. Park alanında 500 adet katır tırnağı ile 200 adet Gazanya çiçek türü ile renklendirildi. Palmiye ağacı avize ciçeği ile güzelleştirildi. Deniz sitesinde büyük parkta oyun grupları yenilendi. Çubukçu mahallesine 1 adet çocuk oyun grubu kuruldu. 

SAMANDAĞ DA PARKLARIMIZ RENGARENK haberi 16 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3030 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle