Samandağ tarih ve kültür belgeseli‏

<strong>SAMANDAĞ BELEDİYESİ TARAFINDAN HAZIRLANAN TARİH VE K&Uuml;LT&Uuml;R BELGESELİ G&Ouml;STERİME GİRDİ.&nbsp;</strong>
Samandağ tarih ve kültür belgeseli‏
Samandağ Belediyesi Kültür ve Sosyal işler müdürlüğü tarafından çalışması yürütülen Tarih ve Kültür belgeseli tamamlandı. Samandağ ilçesinin doğası,tarihi,kültürün tanıtıldığı belgeselde Samandağ belediyesinin çalışmalarıyla ilgili  bir bölüm yer aldı.Belgeselde coğrafi yapı,tarih ve turistik yerler ön planda yer alıyor. Belgesel Turizm rehberi niteliğinde hazrılandı. Belgesel Samandağ Belediyesi web sitesinin “kültür ve sanat”  başlıklı bölümünden izlenebilir.Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir :”Bu çalışma ilçemizin tarihi ve kültürel özelliklerini tanıtmak amacıyla Samandağ Belediyesi tarafından hazırlanmıştır. Eşsiz bir coğrafya, köklü bir tarihi olan kadim uygarlıkların izlerini taşıyan ilçemizin her  geçen gün daha iyi tanınması, Dünya‘da ve Türkiye’de  hakkettiği  yeri alması temennisiyle hepinize iyi seyirler dilerim.”dedi.
Samandağ tarih ve kültür belgeseli‏ haberi 14 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  995 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle