Samandağ yolu, ölüm yolu olmasın

<span style="background-color:rgb(251, 251, 251); color:rgb(51, 51, 51); font-family:arial,helvetica,sans-serif; font-size:12px">Defne Belediye Meclisi, yıllardır tamamlamayan Samandağ yoluyla ilgili Karayollarının kamulaştırma koridoru ile ilgili maddeyi ivedilikle oyladı.</span>
Samandağ yolu, ölüm yolu olmasın
Defne Belediyesi'ne bağlı Subaşı ek hizmet binasında toplanan Defne Belediye Meclisi, Başkan Dr. İbrahim Yaman başkanlığında toplandı. Defne Belediye Meclisi, Tavla ve Subaşı Mahallelerinin sınırları içerisinde kalan Karayolları Bölge Müdürlüğü'nün kamulaştırma ile ilgili kararını oylarken, yerleşim alanlarına isabet eden alanların kamulaştırılması, istinat duvarlarının yapılmasına ilişkin çalışmaların imar komisyonu tarafından da  titizlikle incelendiği belirtildi.Konuyla ilgili Meclis üyelerini bilgilendiren Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, geçtiğimiz hafta içerisinde hayatını kaybeden Dr. Ali Ulvi Kassap'ı rahmetle anarak, "Geçtiğimiz gün yitirdiğimiz Dr. Ali Ulvi Kassap'ın hayatını kaybettiği yerde alınan geçici önlemleri yerinde inceledim. Meclisimizin acil olarak oyladığı karar, Karayolları Bölge Müdürlüğü'nün Samandağ yolu güzergahında, ilçemize bağlı Tavla ve Subaşı Mahallelerimizin sınırlarını kapsıyor. Bu konuda vatandaşlarımızın kaybı olmamasına özen gösterdik. Temennimiz, bu yolun en kısa zamanda tamamlanmasıdır. Yapılacak istinat duvarları hem uygun ve hem de vatandaşlarımızın lehinedir. Bu yolun ölüm yolu olmaktan çıkarılması gerekli ve elzemdir. Genç yaşta yitirdiğimiz Dr. Ali Ulvi Kassap bu yolda son ölüm olsun" dedi.
Samandağ yolu, ölüm yolu olmasın haberi 04 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1010 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle