SAMANDAĞ’DA GENEL SEÇİM SAKİN GEÇTİ

Samandağ’da 226 sandıkta oy kullanıldı. Samandağ İlçesinde seçim CHP ilçe örgüt binasında bütün çoskusuyla hissedildi. CHP Hatay Milletvekili Serkan  Topal,Samandağ belediye başkan Mithat Nehir,CHP ilçe başkanı İbrahim Aydoğan ilçe teşkilat binasında partililerle seçimi izledi.
SAMANDAĞ’DA GENEL SEÇİM SAKİN GEÇTİ
Mahallelerden gelen tutanaklar kayda geçirildi.  Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir  tarafından 42 mahalle’de bulunan sandıklarda çalışan seçim görevlilerine su ve yemek verildi.Başkan Nehir:”seçimler demokrasilerin vazgeçilmezidir.Görevinizde başarılar diliyor;seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum .”ifadelerinde bulundu.Samandağlı partililer Türkiye genelinde seçim sonuçlarının üzücü olduğunu ifade ettiler. Samandağ’da yakalanan başarıya Türkiye ve Hatay genelindeki durumdan dolayı sevinemediklerini ifade ettiler.CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal Seçim değerlendirmesinde :”Değerli dostlar, sevgili canlar... 1 Kasım seçimleri sonrasında ortaya çıkan tablo ömümüzdeki süreçte Cumhuriyet Halk Partisine daha fazla sorumluluk düştüğünün göstergesidir. Ülkeyi kendi idealleri uğruna 5 ayda iki seçime zorlayan, şiddeti tırmandıran AKP'ye karşı daha fazla çalışmak daha fazla sorumluluk almak durumundayız. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizler sandığa gidip demokrasiye katkı sunan bütün yurttaşlarımıza aynı sevgi ve saygıyla eşit mesafede olduğumuzu, bundan sonra parti ayrımı gözetmeksizin sorunların çözümünde hep birlikte mücadele edeceğimizi de belirtmek isterim. Zorlu seçim sürecinde büyük bir özveri, fedakarlık ve azimle çalışan tüm partili yoldaşlarıma, milletvekili adaylarımıza, büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarımıza, kadın ve gençlik örgütlerimize, il ve ilçe başkanlarımız ve yöneticilerimize, sandıklarda görev alan müşahitlere, sandık görevlisi arkadaşlara ve avukat arkadaşlarımıza, aday adayı arkadaşlara minnettarım. Onlar iyi ki varlar ve iyi ki ben bu büyük ailenin bir üyesiyim. Bundan sonra da bu ülkeye demokrasi gelene kadar mücadele edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Sevgi ve saygılarımla.”dedi.     
Formun Üstü
 
SAMANDAĞ’DA GENEL SEÇİM SAKİN GEÇTİ haberi 03 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1280 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle