SANAT DOLU GÜNLER HATAYLILARI MEST EDECEK‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), toplumsal yaşamın her alanında ürettiği kaliteli hizmetlerle, vatandaşlara yaşam kalitesi yüksek bir kent sunmak hususunda özverili ve kaliteli çalışmalarını sürdürüyor.
SANAT DOLU GÜNLER HATAYLILARI MEST EDECEK‏
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın sanata verdiği önem doğrultusunda birbirinden kaliteli kültür etkinlikleri icra ederek Hatay’a sanatsal manada yeni bir soluk getiren HBB Şehir Tiyatrosu, düzenlediği Ramazan ayı etkinlikleriyle halka eğlence dolu anlar yaşatarak, yüzü gülen bir toplumun oluşmasına vesile oluyor.Ramazan ayı içerisinde 11 ilçede gerçekleştirdiği etkinliklerle Hatay halkının gönlünü fetheden HBB Şehir Tiyatrosu, şimdi de eşsiz gösterilerini Defne, Antakya, Reyhanlı ve Kırıkhanlı hemşehrileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. HBB Şehir Tiyatrosu ekibinin ‪28 Haziran Salı günü başayacak olan ve halka açık olacak sosyal etkinlik programı şu şekilde gerçekleşecek: 
- ‪28 HAZİRAN SALI: DEFNE/DOĞUŞ KOLEJİ ÖNÜ
- ‪29 HAZİRAN ÇARŞAMBA: AKEVLER MAHALLESİ/BETONSAN ARKASI
- ‪30 HAZİRAN PERŞEMBE: REYHANLI/ HALK EĞİTİM MERKEZİ ÖNÜ
- ‪2 TEMMUZ CUMARTESİ: KIRIKHAN/ İSMAİL TURAN BULVARI MESİRE ALAN
SANAT DOLU GÜNLER HATAYLILARI MEST EDECEK‏ haberi 27 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1875 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle