SAVAŞ ÇEKMECE YEŞİLKENT MAHALLESİ’DE

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, 18 aydır devam ettirdiği birlik, beraberlik ve dayanışma toplantılarına aralıksız devam ediyor.

SAVAŞ ÇEKMECE YEŞİLKENT MAHALLESİ’DE

 Belediye Başkanı Savaş’ın bu kez durağı Çekmece Beldesi’ne bağlı Yeşilkent Mahallesi idi.

            Mahalle sakinlerinden Mithat Düzgün’ün ev sahipliğinde düzenlenen buluşmaya Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Çekmece Belediye Başkanı Dr.Cafer Özenir, Çekmece Belediye Meclis Üyesi Bedi Karataş, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, Hatay Sağlık-Sen Başkanı Felaytun Gönç, Çekmece Beldesi Yeşilkent Mahalle Muhtarı Fikret Çolakoğlu, Güzelyayla Mahallesi Muhtarı Ufrazoğlu, Yeşilkent İlkokulu Müdürü M.Ali Otuzbir, Gültepe İlkokul Müdürü Malik Aydın ve Yeşilkent Mahalle sakinleri katılım gösterdi.

Çekmece Belediye Başkanı Dr.Cafer Özenir ziyarette yaptığı konuşmada, “Sayın Antakya Belediye Başkanımız Lütfü Savaş’a beldelerine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ettiğini, belediye başkanlarımızla, mahalle muhtarlarımızla köy, belde ve ilçelerde yapılan birlik, beraberlik ve dayanışma buluşmalarına öncülük etmesinden ötürü ve Hatay’ın barış, kardeşlik ve birlik ortamına sağladığı katkılardan dolayı şükranlarını sunduklarını ifade etti.

            Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş; birlik, beraberlik mesajlarının verildiği, sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen ziyarette Çekmece Belediye Başkanı Dr.Cafer Özenir’in nezdinde kendilerini en güzel şekilde ağırlayan Çekmece Belde halkına ve Yeşilkent Mahalle sakinlerine teşekkür ettiğini belirtti.