SAVAŞ İLÇE BELDE VE KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRDÜ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, hafta sonlarında ilçe, belde ve köylere yönelik nezaket ziyaretlerini sürdürdü.

SAVAŞ İLÇE BELDE VE KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRDÜ

Başkan Savaş geçtiğimiz hafta sonu Kırıkhan, İskenderun, Dörtyol’da bir dizi birlik, beraberlik ve dayanışma ziyaretlerinde bulundu. Başkan Savaş ilçelerin yanı sıra ayrıca merkeze bağlı Apaydın Köyü ile Toygarlı Beldesi’ne de ayrı ayrı nezaket ziyaretleri gerçekleştirdi.Birlik, beraberlik ve dayanışma ziyaretlerinde ilk durak Dörtyol Numune Evler Mahallesi oldu. 22.sokakta Mehmet Sami Arslan’ın ev sahipliğinde düzenlenen ziyarette Başkan Savaş ilçe ve mahalle sakinleriyle karşılıklı sohbet ve fikir alış verişinde bulundu.

Daha sonraki İskenderun ziyaretinde iki mahalleyi ziyaret eden Başkan Savaş ilk olarak İskenderun Esentepe Mahallesi’nde Abdullah Sanar’ın, İskenderun Modernevler Sitesi 300.sokakta ise Mehmet Gözüküçük’ün ev sahipliğinde düzenlenen buluşmalara katılım gösterdi. İskenderun Esentepe Mahallesi’ndeki ziyarette Mahalle Muhtarı Doğan Keleş, Satranç İl Temsilcisi Sultan Daban, İskenderun Modernevler Sitesi 300.sokaktaki ziyarette ise Ak Parti İlçe Yönetim kurulu üyesi Ali Soylu, Gözüküçük ailesi ve mahalle sakinleri hazır bulundu.