SAVAŞ’TAN GADİR-HUM BAYRAMI MESAJI‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş Alevi vatandaşlar tarafından kutlanan Gadir-Hum bayramı m&uuml;nasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.</strong>
SAVAŞ’TAN GADİR-HUM BAYRAMI MESAJI‏
Başkan Savaş yayınladığı mesajda, “Yüzyıllardır barış, sevgi ve kardeşlik ortamında üç semavi dinin mensuplarının ve farklı etnik unsurların bir arada ahenk içinde yaşadığı Hatay, bu yönüyle dünyaya örnek olabilecek bir şehirdir. Zengin Anadolu kültürünün önemli bir parçası olan Alevilik kültüründe var olan sevgi, kardeşlik ve hoşgörü şehrimizdeki huzur ortamının sağlanmasına ve kardeşçe yaşayabilmemize büyük katkı sağlamaktadır. Barışa, sevgiye ve kardeşliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde Hatay’da birbirimize sevgiyle bakabilmek bizi dünya barışı için umutlandırıyor. Bu duygu ve düşüncelerle şehrimizdeki saygı, sevgi ve kardeşliğin tüm dünyaya örnek teşkil etmesini temenni eder, tüm Alevi hemşerilerimin Gadir-hum bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.
 
SAVAŞ’TAN GADİR-HUM BAYRAMI MESAJI‏ haberi 29 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1400 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle