SAVAŞ’TAN NARLICA BELDESİ’NE NEZAKET ZİYARETİ

             Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Narlıca Beldesi’ne bağlı Hacı Kemal Çil Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

SAVAŞ’TAN NARLICA BELDESİ’NE NEZAKET ZİYARETİ

Hacı Kemal Çil Mahallesi Muhtarı Ahmet Asan’ın ev sahipliğinde Aksan Düğün Salonu’nda düzenlenen buluşmaya Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Başkan Yardımcısı Mehmet Çaparali, Antakya Belediye Meclis Üyeleri Hasan Hocamoğlu ve Halit Balıkçı, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, Hatay Sağlık-Sen Başkanı Felaytun Gönç, Narlıca Beldesi Hacı Kemal Çil mahallesi sakinleri katılım gösterdi.Birlik, beraberlik mesajlarının verildiği, sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen ziyarette, ev sahipliğinden ötürü teşekkür eden Başkan Savaş, “Gelecek nesillere bırakacağımız en güzel miras ilimizde var olan birlik ve beraberliktir. Hatay yüzyıllardır çeşitli uygarlıklara, din ve mezheplere ev sahipliği yapmış ve bundan dolayı bünyesinde hep hoşgörü üretmiştir. Bu hoşgörü ortamını devam ettirmek bizlerin elindedir.

 
Elele verdiğimiz zaman, güç birliği yaptığımız zaman bu kardeşlik bağlarımızı, birlik ve beraberlik ortamımızı bozmaya hiçbir mihrakın güzü yetmez.” dedi.

Ziyaretin ardından Narlıca Belediye Başkanı Mehmet Çil’i evinde ziyarete giden Belediye Başkanı Savaş, geçtiğimiz günlerde Hac farizasını yerine getirmesinden dolayı Narlıca Belediye Başkanı Mehmet Çil’i kutladı. Başkan Çil, kendisine ve beldeye yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti ve Başkan Savaş’a seccade ve tespih hediye etti.