ŞEHİR TİYATROSU OYUNLARIYLA HATAY’IN HER YERİNDE

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), il genelinde gerçekleştirdiği kültürel ve sanatsal faaliyetlere her geçen gün bir yenisini daha eklemeye devam ediyor.
ŞEHİR TİYATROSU OYUNLARIYLA HATAY’IN HER YERİNDE
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın öncülüğünde kurulan ve kentin sanatsal- kültürel yönünün gelişimine büyük katkılar sunan HBB Şehir Tiyatrosu’nun Hatay genelindeki aktif çalışmaları, sosyal yönü güçlü bir toplumun oluşması yolunda mesafeler kat edilmesini sağlıyor.HBB Şehir Tiyatrosu'nun başarılı sanatçıları tarafından sahnelenen çocuk ve yetişkinlere yönelik oyunlar büyük bir beğeniyle takip edilirken, bu anlamda çocukların beğenisine sunulan 'Keloğlan' adlı eğitici ve eğlenceli oyun Reyhanlı'da sahnelendi.Başarılı sanatçı Atilla Yaprak’ın yazıp yönettiği; İyiliğin, dostluğun, yardımlaşmanın ve dayanışmanın önemini anlatan Keloğlan oyunu, tiyatroyu merak edinmiş taze zihinlerden ve sanat meraklısı velilerden büyük ilgi gördü.Reyhanlı Halk Eğitim Merkezi Sahnesi'nde gerçekleşen tiyatro gösterimine yoğun ilgi gösteren çocuklar, hem tiyatronun eğlenceli yanıyla buluştu hem de eğitici yönüyle bilgilendi. HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçıları, eğlendirirken öğreten ve toplumsal hayatta örnek teşkil eden davranışların aşılandığı oyunu miniklere sunmanın gururunu yaşadı.
ŞEHİR TİYATROSU OYUNLARIYLA HATAY’IN HER YERİNDE haberi 30 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine  adına Hatay Reyhanlı muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  1440 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle