Şehit Çiftçi’nin Hatay’daki Baba Ocağına Ateş Düştü

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(30, 30, 30); font-family:roboto; font-size:16px">Diyarbakır&#39;ın &Ccedil;ınar il&ccedil;esinde b&ouml;l&uuml;c&uuml; ter&ouml;r &ouml;rg&uuml;t&uuml; mensupları tarafından&nbsp;d&uuml;zenlenen hain saldırıda kızı ile birlikte şehit olan polis memuru Mehmet Şenol &Ccedil;ift&ccedil;i&rsquo;nin cenazesi, 4 yaşındaki kızı Mevl&uuml;de İrem ile birlikte memleketi Antakya il&ccedil;esi A&ccedil;ıkdere Mahallesi&#39;nde toprağa verildi.</span>
Şehit Çiftçi’nin Hatay’daki Baba Ocağına Ateş Düştü
İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından naaşları mahalle kabristanına kadar omuzlarda taşınan şehit baba ve kızı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Fatma Güldemet Sarı, Hatay Valisi Ercan Topaca, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, Mehmet Öntürk, Hacı Bayram Türkoğlu, Orhan Karasayar, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 39. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Hasan Polat, Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Kadir Yıldız, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Turgay Aras, İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, askeri ve mülki erkân, şehidimizin meslektaşları ile binlerce vatandaşımız uğurladı.
6 yıllık polis memuru iken şehit düşen Çiftçi, dualar, tekbirler ve gözyaşları arasında dört yaşındaki kızı ile yan yana toprağa verildi.