SEYYAHATNAME 2015 SEZONU’NUN FİNALİNİ YAPTI

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş&rsquo;ın talimatlarıyla k&uuml;lt&uuml;r ve sanat etkinliklerini aralıksız olarak s&uuml;rd&uuml;ren HBB Şehir Tiyatrosu, 26 Aralık 2015 Cumartesi g&uuml;n&uuml; Hatay K&uuml;lt&uuml;r Merkezi&rsquo;nde sahnelenen Seyyahatname adlı oyunun sezon finalini yaparak tiyatroseverlerle buluştu.</strong>
SEYYAHATNAME 2015 SEZONU’NUN FİNALİNİ YAPTI
Sanatçıların başarılı performanslarıyla harikalar yaratan oyuna tiyatroseverler büyük ilgi gösterirken, öyküsü Aziz Nesin'e ait olan, uyarlamasını ve yönetmenliğini HBB Şehir Tiyatroları Sanatçısı Atilla Yaprak’ın yaptığı ve yardımcı yönetmenliğini Sanatçı Ali Gezgin’in üstlendiği oyun, Hataylıları 4. Kez ağırlamanın gururunu yaşadı. Sahnelenen oyun sonrasında HBB Şehir Tiyatrosu oyuncuları yıl boyunca sergiledikleri başarılı ve bir o kadar da özverili performanslarından ötürü dakikalarca ayakta alkışlanırken, HBB Şehir Tiyatrosu oyuncuları, 2016 sezonuna çok beğenilen Seyyahatname’nin yanı sıra tiyatroseverleri mest edecek yepyeni oyunlarla izleyici karşısına çıkmayı hedeflediklerini kaydettiler.2015 sezonunu başarıyla tamamlayan HBB Şehir Tiyatrosu sanatçıları, gelinen süreçte desteğini hiçbir zaman esirgemeyerek kültür ve sanat faaliyetlerinin icra edilmesine büyük destekleriyle vesile olan Başkan Savaş’a teşekkür ettiler.
 
 
 
 
 
SEYYAHATNAME 2015 SEZONU’NUN FİNALİNİ YAPTI haberi 28 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Belediye kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  965 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle